XV Szlifowy Zlot Motocyklowy 2024 - Szlif FG

Zlot Szlifowy
zlot motocyklowy
Bledzewo 51, Sierpc
30.08.-01.09.2024
Szlif FG Sierpc
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.75 (2 Votes)

XV Zlot Szlifowy to zlot nakręcany przez klub motocyklowy Szlif FG Sierpc i Szlif FG Rypin. Jak zawsze wpadajcie w ostatni weekend sierpnia, który w tym roku wypada od 30 sierpnia do 1 września. Lokalizacja bazy będzie się mieścić, podobnie jak zeszłego roku na terenie gminy Sierpc i Ośrodka Wypoczynkowego Bledzewo. Domki możecie już zamawiać bezpośrednio w ośrodku lub na telefon podany na plakacie.

Ośrodek Wypoczynkowy Bledzewo to dawna placówka wypoczynkowa PLL LOT położona nad brzegami Jeziora Bledzewskiego. Miejsce znajdujące się na obrzeżach Sierpca to raj dla wędkarzy, słynie z otaczających go lasów, plaży i niepowtarzalnej atmosfery.

Do dyspozycji macie 6 i 8-osobowe domki na Akacjowej i Brzozowej Polanie. Domki przy Brzozowej Alei to charakterystyczne trójkąty, a Domki przy Polanie Akacjowej to największe obiekty drewniane w ośrodku, umieszczone na skraju zielonego skwerku, w bezpośrednim położeniu jeziora, ze świetnym  piękny widokiem na jezioro i okolicę.

Domki o mniejszej kubaturze mieszczą się w Sosnowym Lesie i znajdują się pomiędzy drzewami lasu iglastego. To najstarsze domki ośrodka mogące pomieścić od 2 do 5 osób.

Jest również możliwość postawienia namiotu.


© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres