Warszawski Bazar Motocyklowy 2024 - Mototarg

Warszawski Bazar Motocyklowy
impreza motocyklowa
Tor Wyścigów Konnych Służewiec
13-14.04.2024
Mototarg
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.63 (4 Votes)

 

Aktualizacja: Warszawski Bazar Motocyklowy 2024 - Mototarg - perły i diamenty PRL-u w Warszawie. Gorąca sobota za nami. Na szczęście, to co nie znalazło się na filmie poniżej, możecie zobaczyć jeszcze jutro sami - osobiście, bo Warszawski Bazar Motocyklowy to impreza zasadniczo dwudniowa. Czeka Was jeszcze gorąca zakupowa niedziela, wiele emocji i wzruszeń. Na ile oferta w niedzielę będzie różniła się do tej przedstawionej w sobotę? Trudno powiedzieć. Część motocykli i części zostanie oczywiście sprzedana. Część dostawców wyjedzie. Część sprzedawców, szczególnie ta sprzedająca nie klasyki, ale części, podzespoły i akcesoria w pewnością będzie nadal handlować w niedzielę, sprzedając swój asortyment. Pytacie się ciągle o ceny. Bazar to miejsce, gdzie ceny nie są regulowane odgórnie. To miejsce, gdzie wiele zależy od popytu i podaży.  Czasami trafiają się okazję, pewne motocykle schodzą od ręki, a pewne czekają miesiącami na swojego klienta. Na bazarze, jak to na targu, trzeba mieć również farta, trochę szczęścia i wychodzić swoje po targowych alejkach, poszukując pereł i diamentów schowanych w kartonach i zakamarkach.

Zobacz kilkadziesiąt zdjęć motocykli i reportaż z soboty z Toru Wyścigów Konnych na Służewcu tutaj.

Za jakie pieniądze można było kupić klasyka z PRL-u na bazarze motocyklowym na Służewcu w Warszawie? Za odrestaurowanego pieczołowicie Junaka z 1964 r. trzeba było zapłacić 45 tys. Właściciel wystawił motocykl na sprzedaż tylko dlatego, że żona chciała zrobić miejsce w garażu. Za zrobioną na polskich częściach Motorynkę konieczne było wysupłanie 8 tys. Dość liczna oferta obejmowała również wiele Kadetów, Komarków, Jaw i motocykli z dawnego bloku wschodniego. Ceny wuesek zaczynają się od 2 tys. PLN, ale starą ramę do rekonstrukcji z dość pokaźnym zasobem części, w tym tłumikiem, można już kupić za 1200 PLN.

Niebawem więcej informacji o cenach. Dokładne zdjęcia i motocykle, co ile dlaczego.

Nasz reporter nagrywał dla Was prawie wszystko, co można było znaleźć na bazarze. Już na wstępie musiał się jednak nieco tłumaczyć na bramie, że nie jest z urzędu klimatycznego, ale robi to wszystko dla sztuki filmowej i w celach dokumentacji naszej tradycji motoryzacyjnej. Pani na kasie liczyła drobne, nie miała czasu na rozmowy z kamerzystą. Po kolejnej próbie, kiedy znudzona w końcu skończyła liczyć pieniądze, udało się wejść na teren bazaru. To głównie, dzięki osobistej rozmowie telefonicznej z prezesem, który ostatecznie przyklepał wejście. Dostał pieczątkę na rękę, został wpuszczony na obiekt, uzyskał pozwolenie i sfilmował najlepsze diamenty i perły motoryzacji z PRL-u, w ramach dokumentacji.

Poniżej "Polski Stihl "z wueski zaprezentowany w ramach promocji polskiej myśli technologicznej, inwencji inżynierskiej, przedstawiony na Warszawskim Bazarze Motocyklowym 2024.

Komar za 2.5 tys. PLN do renowacji.

Awo Tourist z 1955 r. za 45 tys PLN.

Na filmie poniżej polski Żak w oryginalnym malowaniu, a chwile potem nowoczesna i uniwersalna glebogryzarka zaadaptowana i wykonana całkowicie z polskiego silnika, Oglądajcie najlepsze polskie wynalazki i motocykle klasyczne do Twojego garażu. Zobacz więcej informacji i filmów o imprezie pod nazwą Warszawski Bazar Motocyklowy 2024 na naszym portalu.

Styczeń 2024: Warszawski Bazar Motocyklowy to dwudniowa impreza o charakterze bazarowym, nakręcana przez firmę MOTOTARG. W roku 2024 zaplanowano tylko jedną edycję imprezy w kwietniu. Nie będzie edycji zimowej i jesiennej. Wpadajcie w terminie od 13 do 14 kwietnia 2024 r. Bazą spotkania będzie podobnie jak w zeszłym roku Tor Wyścigów Konnych Służewiec.

Bazar motocyklowy to nie tylko miejsce sprzedaży popularnych i mniej popularnych części, podzespołów, yountimerów, zabytków i motocykli, ale miejsce integracji pasjonatów zabytków w Polsce. Zaplanujcie swoje kalendarze i wpadajcie już 13 kwietnia od godziny 9.00 na Tor Wyścigów Konnych na Służewcu. Wejście dla osób indywidualnych na Warszawski Bazar Motocyklowy MOTOTARG kosztuje 20 PLN za jednodniowy bilet wstępu. Dzieci do dziesiątego roku życia wchodzą za darmo. Bezpłatne parkingi znajdziecie wokół terenu bazaru.

Wejście i jedyny wjazd na imprezę Mototarg będzie możliwy od ulicy Puławskiej 266 (przy Orlenie). W Alei Dojazdowej będzie znajdować się parking dla kupujących.

 


Komentarze   

Veteran
0 # Veteran 2024-04-12 20:31
wjazd 20 pelengow od kasku
Cytować
© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres