Moto Rock Festiwal 2024 - Żywiec - Road Runners MC Poland

MOTO ROCK Festiwal
zlot motocyklowy
Żywiec, Pod Grojcem
23-24.08.2024
Road Runners MC Poland
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.00 (1 Vote)

MOTO ROCK Festiwal to impreza nakręcana przez Road Runners MC Poland, Progresja i DM Agency. Współorganizatorem imprezy jest Miejskie Centrum Kultury w Żywcu i Miasto Żywiec. MOTO ROCK Festiwal to powrót do starych dobrych tradycji festiwali i zlotów sprzed lat, jakie odbywały się cyklicznie od 2006 do 2014 roku. Event powróca w nowej, odświeżonej wersji z nową koncepcją i interesującym programem. Czego możecie się spodziewać na festiwalu wg. organizatora? Dobrego towarzystwa, rockowego brzmienia, 12 koncertów, miejsca na polu namiotowym w cenie wejściówki, gastronomii czynnej całą dobę, odlotowej parady motocyklowej i wiele, wiele więcej atrakcji.

Bardzo ciekawa jest zawsze dobrze dobrana i wyselekcjonowana lista koncertowa wykonawców, jacy wystąpią na evencie. Kto zagra w tym roku macie na plakacie. Na scenie usłyszcie klasyków polskiej sceny takich jak Turbo i nowo powstałe gwiazdy ostatnich lat jak Nocny Kochanek czy Me And That Man. Pojawią się też goście specjalni z Grecji - Full House Brew Crew!Wpadajcie już od 23 do 24 sierpnia do Żywca. Baza i centrum festiwalowe i koncertowe będzie się mieścić jak poprzednio w Amfiteatrze Pod Grojcem. Tam zostanie utworzone pole namiotowe i scena.

Jakie są ceny wejściówek na MOTO ROCK Festiwal ? Ceny zaczynają się od 50 PLN za 1 dzień uczestnictwa w imprezie. Dwa dni na zlocie plus pole namiotowe to wydatek 60 PLN. Taka cena nie obejmuje jednak koncertów - patrz poniżej. Karnet na 2 dni na wszystko to już wydatek 280 PLN. W tej cenie jest wszystko: tj. pole namiotowe, koncerty i PLN. To ceny w necie. Jeśli pojawicie się na miejscu, wtedy zakup karnetu będzie kosztował być może więcej. Zobaczymy. Gdzie kupić bilety na imprezę. Tutaj masz linka prowadzącego do zakupu online karnetu na imprezę w najniższej cenie.
MOTO ROCK Festiwal 2024 to dwudniowa impreza-festiwal rockowy połączony z międzynarodowym zlotem motocyklowym. Dźwięki gitary maja mieszać się tutaj z warkotem silników tworząc idealną harmonię. Takie sa zapewnienia organizatora, a Żywiec "stanie się rockową stolicą Polski".

Rozkład Jazdy

PIĄTEK

19:00 - Burning Creation

19:45 - MotorBrothers

20:45 - Turbo

22:30 - Nocny KochanekSOBOTA

17:30 - Zenit

18:15 - SawDust

19:00 - Paradygmat

19:50 - Rock’N’Roll Rebels

20:45 - Me And That Man

22:35 - Full House Brew Crew
© mototour.pl