II Piknik Moto - Rockowy - Słonina 2024 - Trzebiatów

Słonina
impreza motocyklowa
Trzebiatów
08.06.2024
Moto Zakręceni
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

 

Słonina 2024 to jednodniowy Piknik Moto - Rockowy w Trzebiatowie nakręcany przez mieszkańców i sympatyków Trzebiatowa, Stowarzyszenie Nasze Miejsce (Trzebiatów online), Motozakręceni przy wsparciu Gminy Trzebiatów. Wpadajcie już 8 czerwca o godzinie 14.00 na Rynek w Trzebiatowie. Dla motocyklistów przewidziano pamiątki. Podczas pierwszej edycji imprezy przyjechało ponad 300 motocykli. Organizator liczy, że uda się w tym roku zwiększyć frekwencję na imprezie. W programie wiele atrakcji i koncerty: Titty Twister, Divers, KremBand, Funky Tank. Podczas całej imprezy do dyspozycji wiele stoisk z jedzeniem i pamiątkami.

"O godzinie 20.00 przewidziano rekord ludzi grających na gitarach piosenkę „Whisky” zespołu Dżem. Trzymam kciuki, żeby tym razem gitarzyści wygrali z motocyklistami w ilości uczestników.

Jeśli ktoś ma dodatkowe pomysły na wzbogacenie imprezy w kolejne pomysły i atrakcje, wbijajcie do kontaktu z organizatorem tutaj.


Wstępny plan Pikniku Moto-Rockowego Słonina 2024:


- 14.00 - zbiórka na Rynku pod ratuszem, koncert DJ Łukasz Przewoźnik,
- 15.00 - przemarsz śladem murali, orkiestry marszowej Red Swing Low Gryfice,
- 16.00 - przejazd przez miasto motocyklistów do Mrzeżyna, parade poprowadzą Motozakręceni,
- 17.00 -powrót motocyklistów, parada przez Trzebiatów i zaparkowanie na terenie ulic przy Rynku.

I bardziej szczegółowy rozkład jazdy:

- 13.00 - zbiórka w pałacowych ogrodach. Gra na rockowo DJ Łukasz Przewoźnik oraz zespół Titty Twister,
- 14.30 - Motocykliści zbierają się na wylocie na Gryfice i o godzinie 15.00 startują do Mrzeżyna,
- 15.30 - przemarsz śladem murali, orkiestry marszowej Red Swing Low Gryfice. Orkiestra startuje spod Pałacu. Warto żeby mieszkańcy przespacerowali się razem z orkiestrą. Przemarsz śladem murali koniec przy Ratuszu około godziny 16.00
- 16.00 - Przejazd przez miasto Motocyklistów wracających z Mrzeżyna. Jeśli uda się z orkiestrą wyciągnąć ludzi na Rynek, to ten przejazd będzie bardziej spektakularny do obserwacji. Po paradzie motocykliści jadą pod Pałac.
- 16.30 do godziny 22.00 koncerty rockowe (Może się przedłużyć). Zagrają, DJ Przewoźnik, Tutty Twister, Divers, RustyRock, KremBand, Funky Tank
- W międzyczasie o godzinie 20.00 Bijemy rekord ludzi grających na gitarach piosenkę „Whisky” zespołu Dżem."Zbieracie się o godzinie 15 na wylocie do Gryfic. Na pewno znajdziecie, bo będzie Was dużo, stamtąd startujecie do Mrzeżyna i z powrotem na paradę przez Trzebiatów. Po paradzie parkujecie pod Pałacem. Mamy zapewnione pole namiotowe dla uczestników słoniny. Kontakt @Marek Kwiat tel. 608517859 Uwaga! Na hasło „Słonina” połowa ceny!"


Organizatorzy:

- Zwykli mieszkańcy i sympatycy Trzebiatowa
- Stowarzyszenie Nasze Miejsce (Trzebiatów online)
- Motozakręceni
- Gmina Trzebiatów


© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres