IX Steelowy Sabat Motocyklowy 2024 - Reaktywacja - Steel Roses MC Kielce

Steelowy Sabat Motocyklowy
zlot motocyklowy
Park Legend- Nowa Słupia
28-30.06.2024
Steel Roses MC Kielce
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.00 (3 Votes)

 

IX Steelowy Sabat Motocyklowy nakręcany przez Steel Roses MC Kielce w 2024 r. w nowej odsłonie. W tym roku zlot odbędzie się w Parku Legend w miejscowości Nowa Słupia. Wielki powrót po trzech latach do pięknie zmodernizowanego Parku Legend w Nowej Słupii! Impreza zorganizowana przez Steel Roses MC Kielce we współpracy z Burmistrzem miasta i gminy Nowa Słupia oraz Parkiem Legend.

W programie czeka nas niezapomniane Punkowe Piątki z legendami Punk Rocka, powrót do korzeni, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i zapewniały świetną zabawę uczestnikom. A w sobotę tradycyjnie czeka nas parada malowniczymi drogami gór świętokrzyskich, konkursy z nagrodami, pokazy ratownictwa drogowego, stoiska z motocyklami oraz akcesoriami, koncerty i o północy niespodzianka! Na terenie zlotu gastronomia i catering, zimny browar, pole namiotowe, park maszyn i sanitariat.


Już wkrótce zobaczycie oficjalny plakat imprezy i informacje zespołach, jakie zagrają na evencie. Ten plakat to tylko zajawka imprezy. Wpadajcie od 28 do 30 czerwca 2024 r.
© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres