Steel Rock Party - 30. rocznica Steel Roses MC Poland

Steel Rock Party
zlot motocyklowy
Wola Kurowska 69
14-16.06.2024
Steel Roses MC Poland
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (2 Votes)

 

Steel Rock Party - 30. rocznica Steel Roses MC Poland to impreza nagrywana przez ekipę Steel Horses Meeting. Cała impreza to nawiązanie do klimatów Steel Horses Meeting, ale w nowej odsłonie. W tym roku przypada również 30. rocznica powstania Pierwszego Chapteru Steel Roses MC Poland, co pewnie również będzie miało odniesienie na zlocie. Steel Rock Party to trzy dni świetnej zabawy w nowym domu i nowym wymiarze. Jakie zmiany w tym roku poza nową energią? Jest również zmiana miejscówki. Nie będzie to jak zwykle Stadnina Koni Huculskich Gładyszów, Regietów, 38-315 Uście Gorlickie, ale Wola Kurowska 69, 33-311 Chełmiec, gdzie znajduje się Clubhouse - dom klubowy ekipy Steel Roses MC Poland.

Warto nadmienić, że wjazd na imprezę jest free, czyli bez opłat bez limitu i jedynym warunkiem wjazdu jest przywiezienie szczypty dobrego humoru i pozytywnego nastawienia. Do zobaczenia na pikniku.


Jak było w poprzednich latach na imprezach nakręcanych przez Steel Horses Meeting.
 

Słowa kluczowe: Steel Horses Meeting, Steel Roses MC South Side, Steel Roses MC Poland, Steel Roses MC Warszawa, Steel Roses MC Sardinia, Steel Roses MC Siemianowice, Steel Roses MC Ostróda, Steel Roses MC Kielce, Steel Roses MC Italy Support Your Local, Steel Roses mc Alessandria Club House 2.0, STEEL ROSES MC Austria
© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres