10. Piknik Motocyklowy - Mosina 2024

Piknik Motocyklowy - Mosina
zlot motocyklowy
Mosina, Farbiarska 21
26.06.2024
Mosińskie Towarzystwo Motocyklowe
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.00 (1 Vote)

 

Piknik Motocyklowy organizowany przez Mosińskie Towarzystwo Motocyklowe. W trakcie imprezy konkurs o puchar burmistrza Mosiny i inne konkursy. Wpadajcie już 23 czerwca 2024 r. na X Piknik Motocyklowy pod nazwą DZIEŃ OJCA Z MOTORYZACJĄ  I CZWORONOGAMI Z GAJU. Miejscem spotkania jest Targowisko Miejskie w Mosinie, ulica Farbiarska 8, 62-050 Mosina. Podczas tegorocznej imprezy odbędzie się zlot samochodów i motocykli zabytkowych. Będzie można zobaczyć zarówno, pojazdy sprzed pierwszej wojny jak i najnowsze Ferrari czy Lamborghini, pojazdy amerykańskie, krążowniki szos  i wiele aut i motocykli zaliczanych do klasyki motoryzacji.

Jak zawsze współorganizatorem jest AUTOMOBIL KLUB – MOSINA. Fundacja WOJTUSIAKI wraz z WIELKOPOLSKIM CENTRUM KRWIODAWSTWA  przeprowadzi zbiórkę krwi. WIELKOPOLSKIE CENTRUM ONKOLOGI zajmie się profilaktyką raka piersi. FUNDACJA SCHRONISKO W GAJU w swojej  zagrodzie przybliży nam swoich czworonożnych  podopiecznych, a podczas całej imprezy będzie prowadzona zbiórka pieniężna dla podopiecznych z GAJU. Na scenie przez całą imprezę będzie grała młodzież z „mollDUR”. Odbędzie się konkurs na najciekawszy pojazd zlotu o puchar burmistrza Gminy Mosina. Zarząd osiedla nr 4 ZA BARWĄ przygotuje niespodzianki na OSIEDLOWY DZIEŃ OJCA.

Wpadajcie na targowisko miejskie od godziny 11.00. Mosińskie Towarzystwo Motocyklowe zaprasza wszystkich którzy posiadają ciekawe pojazdy w swoich garażach o ich prezentacje i udział w pikniku. Zgłoszenia pod nr telefonu: 69181169dwa.

 

 

 

 

 


© mototour.pl