XXV Bydgoskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego 2024

Bydgoskie Otwarcie Sezonu
impreza motocyklowa
Bydgoszcz, Castorama,
01.05.2024
Bractwo HD MC Poland
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.25 (10 Votes)

 

Aktualizacja: Podobnie jak w zeszłym roku, pogoda w trakcie obecnej edycji imprezy była wyśmienita, świeciło wspaniałe słońce i wiał lekki wiatr. Trudno powiedzieć na chwilę obecną jaka była frekwencja, ale na parkingu wszystkie miejsca były wypełnione, a wyjazd kolumny na dalszy piknik w Myślęcinku trwał ponad 25 minut. Co ciekawe na evencie pojawiły się liczne rzesze motocyklistów nie tylko z Bydgoszczy i regionu, ale też z całej Polski. Jak zwykle paradę przez Bydgoszcz tysięcy motocyklistów poprowadziła reprezentacja motocyklistów z klubu Bractwo HD MC Poland i zaprzyjaźnionych klubów Fenix MC Poland. W tym roku można było zobaczyć również delegację motocyklistów z Hells Angels, którzy pojawili się przed Castoramą i na pikniku w Myślecinku.

Film nagrany przez naszą ekipę pokazujący wyjazd motocykli w Bydgoszczy z parkingu Castoramy na ulicę Szajnochy i przejazd dalej do Myślecinka. (live)

Film z kamery na kasku - autor: Kwiatek Moto.

I kilka fotek z imprezy. Parking wypełniony był motocyklami 1 maja w całości...

Licznie przybyłe delegacje z wielu klubów motocyklowych w Polsce.

Na paradzie jak zwykle można było zobaczyć motocykle wszystkich kategorii i w różnych formach przeznaczenia, nawet te przygotowane do działań wojenno zaczepnych.

Dobrze skrojone klasyki i customy jak zwykle przyciągały spojrzenia wielu motocyklistów.

Zobacz więcej zdjęć w galerii poniżej...

22.03.2024 - Zwyczajowo przygotujcie się na 1 maja na XXV edycję Otwarcie Sezonu Motocyklowego w Bydgoszczy 2024. To impreza cykliczna organizowana przez ekipę Bractwo HD MC Poland, przy wsparciu i pomocy innych klubów motocyklowych i miasta Bydgoszcz.  Zbiórka jak w zeszłym roku na parkingu Castoramy przy ulicy Karola Szajnochy (boczna Fordońskiej). O godzinie 12.00 parada ruszy ulicami Bydgoszczy, aby zameldować się jak zwykle na części piknikowej w Myślęcinku na dalszą część imprezy. Jak naliczyła ekipa z  Bractwo HD MC Poland w zeszłym 2023 roku na imprezie pojawiło się:

7240 motocykli

Trzeba jednak przyznać, że pogoda w poprzedniej edycji imprezy była wyśmienita, świeciło wspaniałe słońce, a na imprezie pojawiła się nie tylko doborowa rzesza motocyklistów, ale też mieszkańców Bydgoszczy. Mamy nadzieję, że w tym roku będzie podobnie.


© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres