2. Rozpoczęcie Sezonu Motocykli Zabytkowych 2024 - ŁAPA Mrągowo

Rozpoczęcie Sezonu
impreza motocyklowa
Mrągowo,
11.05.2024
ŁAPA Mrągowo
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

2. Rozpoczęcie Sezonu Motocykli Zabytkowych 2024 - ŁAPA Mrągowo. Impreza nakręcane przez Stowarzyszenie Miłośników Motocykli Zabytkowych ŁAPA Mrągowo przy wsparciu Gminy Piecki serdecznie zaprasza na Rozpoczęcie Sezonu Motocykli Zabytkowych. Spotkanie na Placu Unii Europejskiej o godzinie 11.00.


"Mamy przyjemność po raz drugi zaprosić wszystkich posiadaczy starych, ale wciąż jarych motocykli do Mrągowa i do Piecek, gdzie wspólnie chcemy celebrować Rozpoczęcie Sezonu Motocykli Zabytkowych. Wydarzeniem tym pragniemy nawiązać do przedwojennych tradycji, kiedy to ówczesny Sensburg słynął m.in. z moto-wyścigów rozgrywanych tzw. Pętlą Prus Wschodnich”, prowadzącą wokół obecnego Mrągowa. Korzystając z gościnności gospodarzy pobliskich Piecek proponujemy początek naszej imprezy w Mrągowie na Placu Unii Europejskiej, by następnie, po przejeździe paradnym dotrzeć właśnie do Piecek, gdzie na Placu Ks. Jana Twardowskiego nastąpi finał imprezy. Postaramy się, abyście nie byli głodni, a i uczta muzyczna przygotowana przez zespół Hardy Blues Band z pewnością również Was pokrzepi.
Zapraszamy również publiczność, na start imprezy w Mrągowie oraz na jej finał w Pieckach. Możecie w ten sposób również poczuć ducha starej motoryzacji, a przy okazji zrelaksować się w towarzystwie moto-zapaleńców.
Ps. Nie sprawdzamy "PESELI" motocykli".


© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres