VIII Stary Motór w Proszowicach - Pasjonaci Gratów 2024

Stary Motór
impreza motocyklowa
Proszowice ul. Królewska 80
19.05.2024
Pasjonaci Gratów Proszowice
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

 


"VIII Stary Motór" to impreza organizowana przez Pasjonatów Gratów Proszowice dedykowana dla posiadaczy motocykli klasycznych wyprodukowanych do 1990 roku. Wpadajcie na kolejną już edycję zlotu zabytkowych motocykli w Proszowicach.  Tradycyjnie już spotkanie na placu targowym, przy ul. Królewskiej o godz. 13.00. Następnie ekipa wyruszy na wspólny przejazd.  Trasa liczyć będzie 35 km i prowadzić bocznymi malowniczymi dróżkami. Parada przejedzie obok XV wiecznego dworu obronnego w Jakubowicach, XIX wiecznego pałacu w Pławowicach, zwiedzi młyn wodny w Szreniawie z przełomu XIX i XX wieku. VIII Stary Motór w Proszowicach zakończy się zawodami w siłowaniu na rękę i rzucie szpejem oraz ogniskiem w OSP Opatkowice. Wpadajcie już 19 maja na ósmą edycję zlotu zabytkowych motocykli Stary Motór, którego norganizatorami są Pasjonaci Gratów Proszowice.

W programie: trasa 35 kilometrów i przejazd na wyznaczonej trasie, siłowanie na rękę, konkurencje sportowe i wiele innych atrakcji.

Rozkład Jazdy


- rejestracja uczestników w godz. 13-14,
- w godzinach 13-15 zawody motocyklowe dla chętnych,
- o godzinie 15 wyjazd na 35 km trasę - zobaczycie m.in. Dwór w Jakubowicach, Pałac w Pławowicach, 100 letni drewniany młyn w Szreniawie,
- w planie również zawody w siłowaniu na rękę i rzucie szpejem,
- zakończenie imprezy z rozdaniem nagród i dyplomów w OSP Opatkowice 16:30 - 17:30.© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres