Motoserce Ciechocinek 2024 i śpiewający sobowtór Maryli Rodowicz

Motoserce Ciechocinek
impreza motocyklowa
Ciechocinek
18.05.2024
Motoserce Ciechocinek
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.00 (2 Votes)

 

Już 18 maja 2024 r. wpadajcie do Ciechocinka na ogólnopolską akcję zbiórki krwi MOTOSERCE. Event i akcja charytatywna jest organizowana pod patronatem Burmistrza Miasta Ciechocinek przy wsparciu wielu lokalnych firm, osób i instytucji. W trakcie imprezy, jaka odbędzie się w Parku Zdrojowym, w Muszli Koncertowej od godziny 10.00 motocykliści będą zbierali krew dla potrzebujących. Przewidziano oczywiście wiele konkursów i atrakcji, a tegoroczna edycja Motoserca w Ciechocinku zbędzie wspierana muzycznie przez następujące zespoły i wykonawców.

DŻEM COVER BAND,
Revolt Act.

Gościem specjalnym na tegorocznej edycji Motoserca w Ciechocinku ma być Druga Maryla, czyli śpiewający sobowtór Maryli Rodowicz

Organizator zaprasza wszystkich sponsorów, firmy, różne organizacje osoby prywatne do udzielenia wsparcia organizacji Ogólnopolskiej akcji zbiórki krwi MOTOSERCE 2024 w Ciechocinku, która odbędzie się
18 maja 2024 r w Ciechocinku.  Zainteresowanni moga wspierac akcję i uzyskać więcej informacji pod nr telefonu:  665 490 01pięć.


"Zapraszamy wszystkich krwiodawców oraz miłośników motocykli do wspólnej zabawy oraz do oddawania krwi na szczytny cel. RATOWANIE LUDZKIEGO ŻYCIA. Do zobaczenia 18 maja. Drodzy Państwo! Już za kilka dni 18 maja widzimy się w Ciechocinku, a potem wracamy do domu! W czerwcu rozpalimy Hipisówkę! Szykujcie się!"
© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres