I Spotkanie Motocyklowe w Raciborskim Grodzie

Spotkanie Motocyklowe
impreza motocyklowa
Racibórz, Markowicka 22
26.05.2024
Gród Średniowieczny
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

 

W sobotę 26 maja wpadajcie do Raciborskiego Grodu Średniowiecznego na I Spotkanie Motocyklowe nakręcane przez Gród Średniowieczny - Stowarzyszenie Drengowie znad Górnej Odry. Wjazd od godziny 10.00. To jednodniowe spotkanie integracyjne przy ognisku, okazja do wypicia bezalkoholowego piwka w grodowej karczmie.


W programie

- Około godz. 11:00 symboliczna parada. "Trasa będzie króciutka, bo przejedziemy się do ronda i z powrotem, ale przejazd poprowadzą Wikingowie."

- Raciborki OCR w tym dniu przygotowują dla Was jedną z przeszkód "Biegu Zwiadowców" i strzelnicę ASG - będzie można nabyć u nich również pamiątki militarne i motokubki. Czekać na Was będzie również możliwość zdobycia Vouchera rabatowego na "Bieg Zwiadowcy"

- Z warsztatem pojawi się Ansgar Leatherwork, u którego będziecie mogli wykonać własną skórzaną bransoletę.

- Archery Tag - zbieracie ekipę, i postrzelajcie do siebie z łuków 😉

- Pojedynki na worki na równoważni, strzelanie z łuku do tarczy, walki na piankowe miecze na naszej arenie.

- Karczma, w której będziecie mogli kupić kiełbaskę do samodzielnego upieczenia na ognisku oraz pamiątki z grodu

- Pojawią się również Foodtrucki z kawą i słodkościamiPodczas imprezy spotkacie również wolontariuszy, zbierających środki na cele charytatywne. Parking - zachęcamy do korzystania z miejskiego parkingu przed grodem. Niestety nie udało nam się go wyłączyć z ruchu dlatego dodatkowe miejsca parkingowe zostaną udostępnione przed bramą główną grodu oraz w jego wnętrzu (wjazd boczną bramą od ul. Markowickiej).


© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres