Kustomhead i Wrocław Tattoo Show odwiedziło 7 tys. uczestników w Hali Stulecia

Kustomhead
impreza motocyklowa
Wrocław
18-19.02.2023
loudproduction.pl
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

W połowie lutego 2023 roku zintegrowane imprezy odbywające się w Hali Stulecia - Wrocław Tattoo Show i Kustomhead przyciągnęły 7 tysięcy uczestników. Takie są deklaracje i zapewnienia agencji Loud Production, która jest organizatorem tych eventów. Bilety wejściowe sprzedawane były w cenach od 49 do 59 PLN. Loud Production ma w swoim portfelu również takie imprezy jak: Kustom Konwent odbywający się cyklicznie we Wrocławiu w Browarze Mieszczańskim w lecie, Festiwal Pasibrzucha i Wrocław Motorcycle Show w marcu, znany dość dobrze w środowisku motocyklowym. Kustomhead 2023 w lutym zaprezentowało ponad sto customów, motocykle i rowery.

Pojazdy brały udział w konkursie na najlepszy custom, a o zwycięstwie decydowały głosy uczestników imprezy, którzy mogli głosować internetowo. Trudno powiedzieć jaki procent uczestników przyciągnęły targi tatuażu, a jaki procent zwolenników customów. Tych danych nie ujawniono. O ile Kustomhead to impreza świeża, na której pojawiło się 39 wystawców, Wrocław Tattoo Show zaprezentowało 76 firm. Wrocław Tattoo Show odbywa się cyklicznie od wielu lat. W środku Hali Stulecia królowały tatuaże i espozycja customowa. Na zewnątrz swoją przestrzeń miały foodtrucki i street foodowe jedzenie i gastronomia. Wieczorami odbywały się koncerty, na których wystąpiły: The Breslauers, The Foxcats, The Rocket Dogz, The Brainlets i gwiazda wieczoru- Mad Sin.

18-19 marca 2023 odbędą się w Hali Stulecia targi motocyklowe Wrocław Motorcycle Show 2023, które zaprezentują najnowsze modele motocykli, twórców sceny youtube związanych z motocyklami i firmy ze świata akcesoriów i gadżetów motocyklowych. 18-19 marca 2023 r. odbędzie się również pierwsza edycja Targi Elektromobilności 2023 - Wrocław. Loud Production jest również producentem tych eventów.


Info

© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres