Speed Show Rzeszów 2023 - spotkanie miłośników luksusowych samochodów, klasyków i motocykli...

Speed Show Rzeszów
impreza motoryzacyjna
Miasteczko Akademickie Rzeszów
19-20.08.2023
Mtuning.pl
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Speed Show Rzeszów 2023 to dwudniowa impreza motoryzacyjna, spotkanie miłośników luksusowych samochodów, supercarów, aut sportowych, tuningowych, customów, samochodów amerykańskich, klasyków i oczywiście motocykli. Przewidziano kilka stref tematycznych. Strefę Super Cars, Strefę Tuningu (tu zobaczycie kilkaset zmodyfikowanych pojazdów różnych klas), Strefę American Zone (stare klasyczne i nowoczesne samochody made in USA) i Strefa Moto dedykowana motocyklom.


Impreza odbędzie się 19 i 20 sierpnia 2023 r. w Miasteczku Akademickim Politechniki Rzeszowskiej! Event oprowadzi Marek Krawczyk, właściciel serwisu MOTA Rzeszów, a przy okazji wykładowca akademicki. W ramach eventu przewidziano dedykowane specjalnie dla motocyklistów strefy tematyczne i ponad 200 maszyn!. Prezentacje mają dotyczyć motocykli sportowych, turystycznych, crossowych, choperów, trajek, customów i motocykli wszelkich konstrukcji. To wszystko oczywiście zintegrowane w ramach festiwalu motoryzacyjnego. Organizatorami festiwalu są Mtuning.pl, Global Motors i Brodmir Parts i kilkunastu partnerów wspierających. Patronem medialnym jest Radio Eska. Co można będzie zobaczyć w strefach dla jednośladów? W strefie Moto przeznaczonej dla jednośladów znajdziecie uznane marki motocyklowe i produkcje niszowe powstające w cieniu małych garażów customowych. Swoje najlepsze motocykle zaprezentują takie garaże jak rzeszowska manufaktura Game Over Cycles, a Paweł Pomianek z Harley-Davidson Rzeszów przybliży tajniki i tajemnice obecnych i minionych projektów. Co nieco zaprezentuje również ekipa z V CRUISER Katowice - Indian Polska. Tu zobaczycie najciekawsze motocykle szosowe, turystyczne, a także maszyny klasy 125 ccm3. W miasteczku festiwalowym będzie mogli porozmawiać z żużlowcami TEXOM STOLARO Stali Rzeszów!

Na stoisku GMoto Łańcut będziecie mogli zakupić i przymierzyć ubrania i akcesoria motocyklowe, doposażyć jednoślady i przetestować na miejscu różne produkty, a nawet motocykle. Ekipa z Enduro Krzeszowice i Stunt Rzeszów podniesie poziom adrenaliny w ramach prezentacji specjalnego programu. Nie zabraknie oczywiście tradycyjnych konkursów i imprez towarzyszących, oczywiście z cennymi nagrodami dla uczestników i odwiedzających. Przygotujcie się na rywalizację o

- Najlepszy MOTOCYKL ZLOTU,
- NAJLEPSZY OUTFIT,
- NAJGŁOŚNIEJSZY MOTOCYKL ZLOTU! 

Udział w imprezie nie wymaga wcześniejszej rejestracji, wystarczy podjechać motocyklem i zakupić wjazdówkę za jedyne 20 PLN (30 PLN w dniu imprezy) , na BRAMIE WJAZDOWEJ zlokalizowanej tuż przy budynku Katedry Systemów Zarządzania i Logistyki Politechniki Rzeszowskiej!

Cennik

Przedsprzedaż online - 20 zł - 30 zł
W czasie imprezy - 30 zł - 40 zł

Więcej informacji na stronie speed-show.pl. PATRONEM Strefy MOTO podczas SPEED SHOW Rzeszów 2023 jest Podkarpackie Forum Motocyklistów.


    


Info

© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres