Człuchów 29 lipca 2023 - wyścigi customów, Polish Boogie Festival, Motoserce, ognisko

Cafe Racer Sprint
impreza motocyklowa
Człuchów
29.07.2023
Cafe Racer Club Poland
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

 

W Człuchowie 29 lipca 2023 r. zapowiada się kilka imprez o profilu motocyklowym. Pierwszą imprezą jest kultowa Cafe Racer Sprint. To jednodniowa impreza na ulicy Jerzego z Dąbrowy. To wyścigi cafe racerów wzorowane na zabawach dużych chłopców z lat 50. tych. Warto zwrócić uwagę na stylistyczne odwzorowanie stylów, ubiorów, atmosfery i klimatu. Impreza dedykowana jest dla motocykli klasycznych oraz przerobionych w stylu lat 60 i 70. Starty będą prowadzone w kilku konkurencjach. Cafe Racer Sprint to impreza nakręcana przez Cafe Racer Club Poland przy współudziale i pomocy kilku podmiotów. Wyścigom towarzyszy jak co roku festiwal pod nazwą Polish Boogie Festival. Na wszystkie imprezy poza Polish Boogie Festival możecie wejść free.

Wejście na wyścigi Sprint na ulicy Jerzego z Dąbrowy jest darmowe. Natomiast jeśli jesteś zainteresowany zabawą w rytmie Boogie na Polish Boogie Festival i chcesz wsiąść udział w festiwalu, konieczne będzie wykupienie wejściówki. Trzydniowy bilet na wszystkie koncerty w ramach festiwalu, dostępny w cenie promocyjnej do 23 czerwca kosztuje 130 PLN - (cena w przedsprzedaży). Aktualna cena od 24 lipca to 210 PLN.

Kolejną imprezą w trakcie trwania Cafe Racer Sprint w Człuchowie jest Motoserce Aurochs FG. Patrz plakat poniżej. Ten event odbędzie się również w okolicach ulicy Jerzego z Dąbrowy. Natomiast ekipa z Moto Człuchów zaprasza na wspólne ognisko połączone z integracją na przystani VI-King położonej nad jeziorem Rychnowskim niedaleko Rychnowy. Info: vi-king.org/. Dokładna mapa dojazdowa do jeziora Rychnowskiego na dole.

Zobacz dojazd do przystani.

Zobaczcie najpiękniejsze flagowe starty na Cafe Racer Sprint w Człuchowie w 2022 r. Było na czym oko zawiesić, z przyjemnością oglądać te kocie, dopasowane do perfekcji ruchy.

 


Info

© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres