Wsparcie dla córki Andrzeja - zrzutka na wózek dla Marty

zrzutka na wózek
dla przyjaciela
Polska
2024
Wsparcie dla Marty
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)

Córka naszego Przyjaciela potrzebuje wsparcia. Prosimy o przekazanie wpłat na ten ważny cel.

Kilka słów od Andrzeja...

"Drogie Koleżanki i Koledzy motocykliści,
Mam na imię Andrzej i jestem ojcem dwóch wspaniałych dziewczyn, z których jedna studiuje na UMK, a druga, która ma już 26 lat jest całkowicie zdana na opiekę swoich rodziców. Urodziła się wcześniakiem, ale po wylewie krwi do mózgu straciła wzrok i słuch. Dalsze konsekwencje tego wylewu to wodogłowie i porażenie mózgowe. Wszystko to działo się, kiedy kończyłem odrestaurowywanie motocykla Zündapp KS600. Dla ratowania życia córki wybór był tylko jeden, sprzedałem motocykl.

Przez wiele kolejnych lat nie mogłem sobie już pozwolić na kosztowne hobby, ale powoli córka dorastała i jej stan uległ stabilizacji, a wraz z moją żoną nauczyliśmy się jak funkcjonować w nowej sytuacji. Przez jakiś czas pracowałem zagranicą i odłożyłem na to, aby poskładać motocykl BMW R35 z 1939 roku, taki sam, jakim mój ojciec jeździł krótko po wojnie. Sentyment do tego motocykla sprawił, że od 2017 roku organizuję zloty dla posiadaczy i sympatyków tego pojazdu, żartobliwie zwanego osiołkiem. W tym roku czeka nas kolejny zlot.

Na pierwszym zlocie moja córka była razem z nami, ale od tego czasu jej stan zdrowia się zmienił. Postępujące skrzywienia kręgosłupa zmusza Martę do siedzenia w pozycji półleżącej. Aby móc z nią podróżować, jeździć na wycieczki rowerowe konieczny jest zakup specjalistycznego wózka spacerowo-terenowego, który zagwarantuje właściwą i komfortową pozycję. Niestety tak wózek wraz
z odpowiednim wyposażeniem kosztuje zbyt dużo jak na nasze obecne możliwości, a nie chciałbym kolejny raz sprzedawać motocykla, który już obiecałem swojej młodszej córce. Jeśli więc możecie, to bardzo Was proszę, przyjdźcie nam z pomocą i wesprzyjcie naszą akcję, która znajduje się na stronie https://www.siepomaga.pl/marta-chudzinska

Wdzięczny Andy z rodziną"

 

Andrzej jest motocyklistą pasjonatem i organizatorem imprezy pod nazwą: Zlot Motocykli BMW R35. Więcej o zlocie przeczytasz tutaj.


Info

© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres