Royalisko 2024 z Royal Enfield - Inowłódz

Royalisko
impreza motocyklowa
Inowłódz
24-26.05.2024
Royal Enfield Poland
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (1 Vote)

Było spotkanie klubowe w klimatycznym ośrodku Koszary Arche Hotel. Było Otwarcie Sezonu Motocyklowe z Royal Enfield w Dworku Nad Pilicą w Nowym Mieście nad Pilicą. A teraz Royal Enfield, a konkretnie oddział w Polsce nakręca dla klasycznych Royalowych miłośników, posiadaczy i pasjonatów marki imprezę pod nazwą "Royalisko". Takie dziwne skojarzenie zupełnie jak Rykowisko. Co to jest Rykowisko? Przepraszam "Royalisko"?  To impreza dedykowana dla wszystkich miłośników motocykli Royal Enfield, gdzie poza integracją motocyklową jest okazja przetestować najnowsze modele Royal Enfield. Co poza testowaniem i upalaniem własnych motocykli, z reguły w dzień. Wieczór na takiej integracji kończy się ogniskiem i imprezą z DJ do białego rana. Nie ma opcji spania w namiocie. To impreza tylko w wykupieniem noclegu w ośrodku.

Bazą spotkania "Royalisko", na które wpadajcie już 24-26 maja 2024 r. jest Ośrodek “Góra spokoju”, ul. Juliana Tuwima 41, 97-215 w miejscowości  Inowłódz. Wpadajcie. Potwierdzenie udziału najlepiej uzyskać pod numerem telefonu:

tel: +48 501 428 176

lub kontaktując się na grupie z organizatorem tutaj.

Baza imprezy:

Ośrodek “Góra spokoju”, ul. Juliana Tuwima 41, 97-215 Inowłódz

Info: www.goraspokoju.pl/

Szczegóły dotyczące wydarzenia dostępne u organizatora oraz na stronie eventu.

Termin już gorący, być może zostały jeszcze jakieś miejsca w domkach. Sprawdź osobiście. W każdym bądź razie koszt noclegu to 150 - zł za dobę. Plan zlotu to trochę tajemnica, ale w pewnością nie zabraknie atrakcji. Będą wycieczki po okolicy, zwiedzanie miejscowych atrakcji i spływ kajakowy Pilicą.

WARUNEK udziału w imprezie JEST JEDEN: obowiązuje wstępna segregacja rasowa, a jedyną pożądana marka motocykla to Royal Enfield. Inne moto tylko klasyczne i tylko za zgodą organizatora!

Jeżeli mieszkasz w pobliżu salonu Royal Enfield i chciałbyś dojechać na miejsce imprezy w towarzystwie innych motocyklistów - skontaktuj się z wybranym salonem i omów szczegóły trasę i zasady wspólnego przejazdu.

Dla zwolenników marki pamiętajcie, że nadal w wybranych ośrodkach w Polsce można się załapać na Royal Enfield Demo Tour 2024. Royal Enfield Demo Tour to event integracyjny i testowy z wybranymi modelami motocykli, umożliwiający przetestowania określonych modeli. W ciągu 4 miesięcy pojazd z motocyklami pojawi się 14 miejscach w kraju. Listę lokalizacji znajdziecie na dedykowanej stronie wydarzenia.


Info

© mototour.pl