Camping Tramp w Cisnej

Camping Tramp
nocleg motocyklowy
Cisna 118
cały rok
Camping Tramp
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

 

 

Mała rodzinna inicjatywa z dużym potencjałem. Pole namiotowe i agroturystyka w jednym, założona przez  Pawła („Major” – emerytowany oficer WP) i Asię. Wjazd bez rezerwacji, chociaż czasami w sezonie są tłumy, szczególnie camperowców, że nie ma miejsca. Ale z reguły nie ma problemu. Na polu namiotowym jest zawsze miejsce i nie trzeba dzwonić i potwierdzać przybycia.

Oprócz pola jest opcja bardziej cywilizowana opcja mieszkania w pokojach. Na miejscu kuchenki i lodówki , szklanki, talerze, garnki. Parking obok domków! Cisza nocna po 22.00. PO tej godzinie integracja pod wiatą ogniskową. Tu nie ma disco, są za to gitary i tańce. W sezonie letnim około 20.00 bajkoopowiadacz snuje legendy dla najmłodszych. Po bajce dzieci się rozbiegają i można upiec nad ogniem kiełbaski/tosty itp. Każdy gitarzysta i instrumentalista po zagraniu pieśni i swoich kawałków może w ramach barteru bezpłatnie wykąpać w ciepłej wodzie. TRAMP to mała firma rodzinna, założona przez Pawła („Major” – emerytowany oficer WP) i Asię Wierzbickich. Paweł jest rdzennym mieszkańcem Cisnej oraz współzałożycielem Fundacji Tylko Bieszczady, która skupia się na zachowywaniu i propagowaniu lokalnej historii i atrakcji (więcej o fundacji na http://www.tylkobieszczady.pl/ ).To tutaj odbywa się od ( 2024 r.) zimowa edycja spotkania w Bieszczadach pod nazwą Bieszczadzki Zimowy Zlot Motocyklowy. 

Info: bieszczadytramp.pl
ul: Cisna 118 38-607, Cisna
Województwo: Podkarpackie
tel: +48.507-947-840

Cena za pobyt 1 os. na polu namiotowym - 20 zł./1os./noc. Brak opłat za namiot (bez względu na jego wielkość), prysznic (chłodny- nie podgrzewany ).

  


© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres