III Moto Piknik Dłusko Gryfińskie 2024

Moto Piknik
impreza motocyklowa
Dłusko Gryfińskie
31.05.2024
Piknik Dłusko Gryfińskie
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

 

III Moto Piknik Dłusko Gryfińskie 2024 to jednodniowa impreza motoryzacyjna w miejscowości Dłusko Gryfińskie w województwie zachodniopomorskim. Wpadajcie już 31 maja 2024 r. W związku z pytaniami o możliwości rozbicia namiotu i przenocowania, organizator informuje, że jest taka opcja, "można spokojnie wypić piwko rozbić namiot i wrócić sobie do domu na drugi dzień. Oczywiście z rozkładaniem namiotu lepiej się powstrzymać do godzin popołudniowych jak się troszkę plac przerzedzi"...

Już dzisiaj 31.05  o godzinie 14.30 event zaczyna się wielką paradą aut, motocykli i innych pojazdów uczestniczących w imprezie. Po paradzie imprezy integracyjne, konkursy o najlepsze pojazdy. Każdy laureat otrzyma cenne nagrody. Będzie kilka kategorii motocyklowych samochodowych i ogólnych, a także tytuł króla zlotu. Nie zabraknie atrakcji: symulatora dachowania, auta gniewu, cięcia wraku, żyroskopu, dmuchańców, pokazów straży, policji, saperów, ratowników. Oczywiście nie zabraknie również gastronomii. Oczywiście nie zabraknie pysznego jedzenia , piwka z lokalnej gastronomii i foodtruckow, i innych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Impreza jest charytatywna, organizator będzie zbierał do puszki na rzecz chorego na MPD Patryka Magdziaka. Będą stoiska tematyczne, z zabawkami, gadżetami itd... W trakcie imprezy koncerty. Zaprezentują się zespoły rockowe, gwiazdy muzyki disco, będzie show śpiewającego sobowtóra Freddiego Mercurego. W ciągu dnia zagrają między innymi Zespół SaleN  (Dżem akustycznie), Rockowy  Zespół ROTACJA. Wpadajcie już w piątek 31 maja o godzinie 13 w Dłusku Gryfińskim. Każdy pojazd uczestniczący w złocie otrzyma bezpłatnie gadżet złotowy.


Przybliżone godziny występów:


Gwiazdy wieczornej imprezowej części zlotu: Zespół Topky, Luka Rosi, mega show w wykonaniu śpiewającego sobowtóra Freddiego Mercurego laureata między innymi talent show TVN. Na koniec imprezę poprowadzi  Czarli autor przeboju Szwagry to firma. 

SALEN - GODZ 16
ROTACJA - GODZ 18
FREDDIE - GODZ 20
LUKA ROSI - GODZ 20.30
TOPKY - 21.30
CZARLI - 22.30


Komentarze   

jest super
0 # jest super 2024-05-31 10:21
jedziemy...
Cytować
© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres