Freestyle Heroes Extreme & Moto Show 2023 - Gdańsk Ergo Arena

FREESTYLE HEROES
impreza motocyklowa
ERGO ARENA
09.09.2023
Freestyle Heroes
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.25 (4 Votes)Ruszyła właśnie sprzedaż biletów Freestyle Heroes Extreme & Moto Show 2023 w Gdańsku. Impreza się odbędzie 9 września 2023 r. oczywiście w Gdańsku na terenie obiektu Ergo Arena. Freestyle Heroes to światowej klasy zawodnicy, znane gwiazdy i medaliści  Xgames i innych prestiżowych organizacji, którzy na evencie pokażą najlepsze tricki i możliwości w takich dyscyplinach jak: FMX, Quads, BMX, MTB, Inline, Scooter, Mountainboard. W ramach imprezy przewidziano wiele atrakcji, 3 wielkie lądowania i skoki, niesamowite efekty sceniczne, wizualne, sportowe i FireShow – Psycho Dolls.


Bilety na imprezę w cenie od 135 zł do 260 zł można już kupować na platformie zakupowej Ticketmaster.pl. Cena uzależniona jest od daty zakupu, miejsca na trybunie, zakresu dostępności do zawodników i kilku innych zmiennych. Do dyspozycji jest kilkanaście wariantów do wyboru. Np. w opcji Bilet Bronze +Pit Party można wybrać wariant, dzięki czemu będziecie mieli okazję wejść do specjalnej strefy zawodów i poznać bohaterów i zawodników Freestyle Heroes, bezpośrednio przed zawodami, a także uzyskać autograf i porozmawiać.

Inną opcją zakupową jest pakiet  4 bilety w cenie 3. To opcja rodzinna lub grupowa, w której kupując 4 bilety, jeden otrzymasz w zestawie całkowicie gratis. Dla dzieci do 5 roku życia wstęp na imprezę jest całkowicie bezpłatny.


Info

© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres