Kolejne trzy miasta na jazdy próbne w ramach Harley-Davidson On Tour 2023

Harley On Tour 2023
testy motocykli
cała Polska
2023
Harley Davidson 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

 

W tym roku cykl testów i jazd próbnych motocykli Harley-Davidson był już w Łodzi i Warszawie. Teraz kolej na kolejne miasta, do jakich zawita ciężarówka z najnowszymi modelami motocykii HD. "Harley - Davidson On Tour" to jazdy testowe ponad 20 najnowszymi modelami do wyboru.  To dwa dni jazd o wyznaczonych godzinach. Jakie miasta doczekały się jazd próbnych. Będzie ponownie Warszawa, Gdańsk i Toruń. Początek pod koniec września w Toruniu, a koniec jazd w październiku w Warszawie. Masz więc szansę, że uda się załapać gdzieś w Polsce na jazdę: Harley-Davidson Pan America 1250, Nightster™ Special, 114 Fat Boy, 114 Fat Boy
Heritage Classic 114 lub jakimś nowym cacuszkiem ze stajni Harleya Davidsona. Wypełniona ciężarówka z motocyklami pokaże się niebawem na następujących miejscówkach:
Terminy
29-30.09.2023

HARLEY® ON TOUR 2023 – TORUŃ
Szosa Lubicka 141, 87-100 Toruń

07-08.10.2023

HARLEY® ON TOUR 2023 – Gdańsk
Miałki Szlak 4/8, 80-717 Gdańsk

13-15.10.2023

HARLEY® ON TOUR 2023 – WARSZAWA
ul. Taneczna 71, 02-829 Warszawa

Jak wygląda przykładowy plac z motocyklami na imprezie na chwilę przed wyjazdem na testy.

Sprawdzaliśmy, że większość terminów na sobotę jest zajętych, ale jest sporo miejsca na testy piątkowe. Sprawdzajcie, jest duża szansa, na znalezienie wolnego terminu.
Gdzie można sprawdzić terminy i zarezerwować jazdę?
Tym razem akcja jest koordynowana z centrali europejskiej - Harley-Davidson Europe Ltd. Terminy można więc zarezerwować na oficjalnej stronie HARLEY ON TOUR tutaj.


Warunki udziału w testach
Wejście na stronę wskazaną powyżej i rezerwacja modelu. Podanie danych osobowych i odklikanie regulaminu i zgody na wykorzystanie danych osobowych przez firmę HD. Posiadanie prawa jazdy kategorii A. Przyjazd na minimum 30 minut przed rozpoczęciem jazdy, aby sfinalizować swoją rezerwację i podpisanie kilku gletów, ewentualnie odprawa online na stronie organizatora. Zabierzcie własny kask, rękawice i kurtkę do jazdy. Ubierzcie się jak przystało na uzytkownika HD tj. zalóżcie długie spodnie i solidne, zakryte buty.
Jakie modele można zarezerwować na testach?


- Pan America™ Special
- Pan America™ Special
- Sportster® S
- Nightster™
- Nightster™ Special
- 114 Fat Boy®
- Heritage Classic 114
- Sport Glide™
- Street Bob®
- Breakout™
- Fat Bob®
- Low Rider® S
- Low Rider® ST
- Road King™ Special
- Ultra Limited
- Street Glide® Special
- Street Glide™ ST
- Road Glide Special
- Road Glide™ ST
"Harley - Davidson On Tour" to wypasiona nowościami ciężarówka, jeżdżąca po Polsce, zawierająca w sobie nowiutkie modele motocykli. Na jazdę można się zarejestrować na stronie podanej powyżej. Jak zwykle pamiętajcie o dress code. Nie róbcie sobie obciachu i zabierzcie solidne buty, kask i strój motocyklowy. Nie macie co przychodzić klapkach, albo krótkich spodenkach. Warunkiem, aby przejechać się pod okiem prowadzącego, są więc długie spodnie, dobre buty i oczywiście prawo jazdy kat. A.


Info

© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres