43. Piknik Country Mrągowo 2024 - Parada Country

Piknik Country Mrągowo
impreza motocyklowa
Mrągowo
25-28.07.2024
Mrągowskie Centrum Kultury
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)


43. Piknik Country Mrągowo 2024 to impreza zorganizowana przez Mrągowskie Centrum Kultury pod patronatem Burmistrza Miasta Mrągowo Jakuba Doraczyńskiego i wsparciu lokalnych podmiotów i instytucji. Koncerty każdego dnia będą zaczynać się o godzinie 19:30. Międzynarodowy Festiwal Piknik Country i Folk - Mrągowo to event, mający swoich wiernych fanów w Polsce i na całym świecie. Jak zwykle w trakcie imprezy znajdziecie akcenty dla zmotoryzowanych fanów, dedykowane motocyklom i pojazdom klasycznym, którzy będą mieli okazje aktywnie uczestniczyć w imprezie, w formie parady w koncertach i konkursach. Parada Country Mrągowo odbędzie się 27 lipca o godzinie 12.00. Zbiórka do parady od godziny 11.00.

Trasa Parady Country będzie przebiegać w Mrągowie na następujących ulicach: Początek i zbiórka na Plac Unii Europejskiej, dalsza trasa przez ul. Traugutta, ul. Warszawska, ul. Królewiecka, ul. Giżycka. Koniec parady nastąpi w Westernowym Miasteczku Mrongoville.


Czas trwania parady

11.00 – formowanie Parady – ul. Nadbrzeżna
11.30 – zamknięcie miasta przez służby porządkowe i Policję
12.00 – rozpoczęcie Parady – ul. Traugutta
14.00 – zakończenie Parady – teren miasteczka westernowego Mrongoville


Lokalizacje Piknik Country Mrągowo

W czasie trwania imprezy koncerty i atrakcje będą odbywać się w 4 lokalizacjach: w Festiwalowym Amfiteatrze, małym amfiteatrze na Placu Unii Europejskiej, na Skwerze Jana Pawła II, w Westernowym Miasteczku Mrongoville. Na Placu Unii Europejskiej oraz na ul. Jaszczurcza Góra znajdziecie liczne stoiska handlowe i gastronomiczne z akcesoriami kowbojskimi, odzieżą i pamiątkami.

Piknik Mrągowo bilety


Bilety w cenie od 126 PLN za jeden dzień festiwalu można kupić na platformie biletowej eventim lub na miejscu w Mrągowie. Karnet dwudniowy to wydatek od 232 PLN. Cena biletu uzależniona jest od umiejscowienia sektora w Amfiteatrze i daty zakupu. Biletowane są koncerty w Festiwalowym Amfiteatrze znajdującym się nad jeziorem Czos, gdzie znajduje się główna scena festiwalu Piknik Country Mrągowo. Natomiast koncerty, jakie odbywać się będą na scenie przy PL. UNII EUROPEJSKIEJ są bezpłatne. Tam znajduje się mały amfiteatr z piknikowymi stoiskami i wejście jest free. W czwartek „Westernowe granie z potańcówką” w centrum Mrągowa. Mała scena zlokalizowana jest w sercu miasta na Skwerze Jana Pawła II z molo.

Atrakcje i koncerty na 43. Międzynarodowy Festiwal Piknik Country:-"MUSIC ROAD PILOTS" z Niderlandów
- SARAH JORY
- "SUNFIRE"
- "KRAKÓW STREET BAND"
- "DROGA NA OSTROŁĘKĘ"
- Piotr Bułas & "GARAGE FOLKS"
Rozkład Jazdy - Program szczegółowy na Piknik Country Mrągowo

26.07.2024 r. (piątek)

- Salonik Artystyczny
- Cezary Makiewicz i Koltersi
- Lonstar
- Marysia Gorajska i Coda
- Music Road Pilots – Niderlandy
- Zbigniew Homan
- Piotr Bułas & Garage Folks
- Karolina Jastrzębska-Bułas i Stacja Folk
- JUCY

27.07.2024 r. (sobota), godz. 19:30

- Salonik Artystyczny
- Cezary Makiewicz
- Wojciech Dudkowski i Droga na Ostrołękę
- SUNFIRE – Niderlandy
- Kraków Street Band
- SARA JORY – Anglia
- Agata Karczewska


© mototour.pl