Wrocławski zespół 4dziki wystawił aukcję na rzecz WOŚP - można wygrać koncert w Alive

Zespół 4dziki
rock, punk,
Wrocław
4dziki
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Wrocławski zespół 4dziki wystawił aukcję na rzecz WOŚP. Można wygrać koncert w klubie Alive we Wrocławiu. Dla kogo jest ta propozycja. To propozycja dla każdego, kto dysponuje funduszami i chce zorganizować urodziny, imprezę firmową, czy mały kameralny, prywatny zlot motocyklowy. Ograniczeniem jest tylko liczba osób do 100. Alive to powszechnie znane miejsce na muzycznej mapie Wrocławia, słynące z koncertów i imprez.

Dzikusy wystawiły propozycję na allegro. Tam można wylicytować koncert z Dzikusami w ramach WOŚP 32. Klub dorzuci obsługę całego wydarzenia, a aukcja dotyczy prywatnego koncertu (z klubem w komplecie). Pozostaje jeszcze kwestia cateringu i napojów, ale to już trzeba omówić bezpośrednio z klubem i dograć szczegóły. Bar będzie czynny i będzie można kupować to, co ma w ofercie. Cały klub będzie do dyspozycji i na wyłączność zwycięzcy (czyli sala koncertowa i bar). Klub znajduje się w słynnym nasypie kolejowym, we Wrocławiu. Koncert można wylicytować na allegro.tutaj: Aukcja Dzikusów.

Zespół 4dziki to energetyczna grupa muzyczna, grająca rock, punk i serwująca dobry humor i muzyczne atrakcje dla każdego słuchacza. Ich koncerty, to "prawdziwe, dzikie show!” . Niedawno wydali własną pierwszą płytę i planują zaprezentować najlepsze sety na koncertowej scenie, abyś również Ty mógł być częścią tej nieustającej przygody! Chętnie również zagrają na zlotach, gdzie dzikusy czują się jak ryba w wodzie. "Wiele razy graliśmy na zlotach i było kapitalnie". Jak sami piszą o sobie:

"Jesteśmy bandą marzycieli, którzy kochają grać. Zagraliśmy w 2022 wiele dużych i małych festiwali i koncertów. Przybiliśmy z Wami setki piątek, zrobiliśmy masę grzecznych i dzikich zdjęć. Mamy wielkie plany, ale… nie mamy za sobą wielkich wytwórni, ani milionowych budżetów, ani nawet managera! Czy, wobec tego, uda się nam wypłynąć na szersze wody?"


Niebawem Dzikusy zagrają również na WOŚP w Obornikach Śląskich, a w sezonie wiele innych koncertów.


 


Info

© mototour.pl