Otwarcie nowego salonu Suzuki - Bydgoszcz 2024 - Suzuki Moto Road Show

Otwarcie salonu
Motocykle 3CITY
Bydgoszcz, Kartodrom
27.01.2024
Suzuki
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

W sobotę 27 stycznia wpadajcie do Bydgoszczy na otwarcie nowego salonu Suzuki. Impreza w Bydgoszczy, przy ulicy Fordońskiej 116 na terenie Kartodromu, przy giełdzie motocyklowej, w dawnym sklepie motocyklowym. Przy okazji nowego otwarcia premiera nowego modelu Suzuki GSX-S 1000 GX w ramach Suzuki Moto Road Show 2024. Początek o godzinie 16:00 w sobotę 27 stycznia 2024 r. Nowy salon i serwis motocykli Suzuki w Bydgoszczy będzie oddziałem firmy Motocykle 3City, spółki MOTOCYKLE 3CITY SP. Z O.O. z Gdańska, mieszczącej się przy ulicy ul. Marynarki Polskiej 59 A.

I kilka fotek z imprezy. Ogólnie salon był wypełniony na maksa.

Imprezę w Bydgoszczy ma nakręcać ekipa dwóch etatowych ambasadorów Suzuki: Jarek Maznas i Rafał Jemielita. O własnych emocjach i opiniach z jazd testowych nowymi motocyklami Suzuki opowie co nieco Michał „Brzoza” Brzozowski.


Na otwarcie salonu w Bydgoszczy przyjechał również Mikołaj Matsumoto, związany z Suzuki Motor Poland od 2007 roku, który w firmie odpowiada za realizację strategii marketingowej wszystkich grup produktowych marki Suzuki i dodatkowo odpowiedzialny jest za sprzedaż motocykli i silników zaburtowych.


Info

© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres