Hard ADV Weekend 2024 - Kadafi Enduro - off-roadowe eksploracje Beskidu Żywieckiego

ADV Weekend
enduro
Rancho Adama
29.05-02.06.2024
Kadafi Enduro
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

 

III Hard ADV Weekend 2024 to impreza nakręcana przez Kadafi Enduro. Wpadajcie na przełomie maja i czerwca. Konieczna wcześniejsza rezerwacja. Patrz link poniżej. Miejscem bazy jest Rancho Adama, znajdujące się na południu Polski w województwie śląskim. Impreza jest dedykowana zasadniczo dla ciężkich motocykli w trudnym terenie i motocyklistów, którzy preferują zjazd z czarnego jazdę offrodową i doskonalenia własnych umiejętności prowadzenia motocykli w takim terenie, ale każdy nawet mniej wyszkolony biker znajdzie tutaj coś dla siebie.

Do wyboru są 3 opcje uczestnictwa:


- HARD ADV EXTREME-Hard
- HARD ADV ADVANCED-Medium
- HARD ADV BEGGINERS-Easy


Podczas wydarzenia będziecie eksplorować wymagający teren górski terenie Beskidu Żywieckiego. Nie będzie łatwo jak to u Kadafiego. Konieczne jest odpowiednie przygotowanie kondycyjne i dobre wyposażenie motocykla, co najmniej w kostki. W związku z tym przewidziano podział na grupy poziomowe, który ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa i odpowiedniego wyzwania dla każdego uczestnika.Grupa Extreme - to trasa przeznaczona dla bardzo doświadczonych motocyklistów, którzy mają dużą wprawę w jeździe off-road. Są to osoby, które czują się pewnie na trudnym terenie, potrafią pokonywać ekstremalne przeszkody i radzą sobie w nieprzewidywalnych warunkach. W grupie Extreme trasy są najbardziej wymagające i skomplikowane.

Grupa Advanced - to trasa jest dla motocyklistów o umiarkowanym doświadczeniu w jeździe off-road. Osoby w tej grupie mają już doświadczenie w pokonywaniu różnych terenów, ale mogą potrzebować dalszego rozwoju swoich umiejętności. Trasy dla grupy Advanced są mniej ekstremalne niż dla grupy Extreme, ale nadal wymagające i interesujące.

Grupa Beginners - to trasa dla motocyklistów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z jazdą off-road. , drogi szutrowe czy utwardzone bez udziwnień. Turystyczne trasy dla grupy Beginners są łatwiejsze i bardziej przystępne, aby umożliwić uczestnikom zdobycie podstawowych umiejętności i pewności siebie.


Będzie dostępne szkolenie dla chętnych w ramach uczestnictwa, w zakresie panowania nad ciężkim motocyklem podczas jazdy po drogach gruntowych i terenie przygodnym.

Udział w imprezie możesz potwierdzić pod niniejszym linkiem tutaj.


Info

© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres